Пилосос
Dyson V15S Detect Submarine
Dyson V15S Detect Submarine |
|
Лазерне підсвічування для виявлення пилу. Дисплей з індикацією режимів роботи та часу, що залишився. Автоматичне керування потужністю в залежності від розміру частинок пилу.
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dyson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dyson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyson V15S Detect Submarine
Усі ціни 46 →Пилосос Dyson V15s Detect Submarine (Yellow/Nickel) 448798-01 | 33 200 грн. |
Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dyson V15s Detect Submarine Absolute ( | 34 304 грн. |
Ручний пилосос миючий Dyson V15s Detect Submarine Absolute, акумуляторний, | 32 990 грн. |
Вертикальний пилосос Dyson V15s Detect Submarine (448798-01) | 32 799 грн. |
Вертикальний ручний пилосос (2в1) Dyson V15s Detect Submarine (448798-01) | 35 167 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →