Пилосос
Thomas Twin Aquawash (788525)
Фото 7 |
Thomas Twin Aquawash |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Thomas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Thomas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Thomas Twin Aquawash
Усі ціни 32 →Пилосос безмішковий з аквафільтром Thomas Twin AquaWash (788525) | 8 721 грн. |
THOMAS TWIN AQUAWASH (788525) | 8 979 грн. |
THOMAS TWIN AQUAWASH (788525) | 8 934 грн. |
Пылесос Thomas TWIN AQUAWASH | 10 084 грн. |
Vac/WD thomas twin aquawash | 9 145 грн. |
ще 20 пропозицій
0 0 0 16 |
Задоволена якістю що самою роботою пилососа. Тому що шумить не голосно, тим паче для такого рівня потужності. Провід довгий, пил з нього не вилітає, бо все осідає у воді контейнера. І після прибирання просто упорядкувати. Все що потрібно в комплекті, простий догляд та процес прибирання не знайшла Юлия : користуюся Thomas Twin Aquawash більше року |
Мені відразу було не звично, після кожного збирання очищати і промивати, але видно скільки бруду збирає пилосос, за це тільки варто доглядати і за ним. король серед пилососів немає Гость: користуюся Thomas Twin Aquawash кілька місяців |
потужність у пилососа висока, з усіма килимами моїми він справляється чудово. міцний немає Гость: користуюся Thomas Twin Aquawash менше місяця |
Показано 3 з 16 відгуків
ще 10 відгуків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →