Навушники
Dyson Zone Absolute+
Відео 4Фото 8 |
Dyson Zone Absolute+ |
|
Навушники із фільтраційною установкою повітря. Вибір інтенсивності очищення. Час роботи: 1.5 години на максимальному потоці, 2.5 години – на середньому, 4 години – на низькому. 50 годин музики з ANC. Багата комплектація. 11 мікрофонів.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Dyson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Dyson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyson Zone Absolute+
Усі ціни 14 →Навушники з вбудованим очищувачем повітря Dyson Zone Absolute Prussian Blu | 25 999 грн. |
Наушники Dyson Zone Absolute+ Headphones with Air Purification - Prussian | 32 763 грн. |
Навушники з мікрофоном Dyson Zone Absolute with air purification Prussian | 33 900 грн. |
Dyson Zone Absolute with air purification Prussian Blue/Bright Copper (376 | 26 489 грн. |
Навушники з мікрофоном Dyson Zone Absolute with air purification Prussian | 26 899 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →