Робот-пилосос
Dyxon MEGAVAC 3000
Фото 7 |
Dyxon MEGAVAC 3000 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyxon MEGAVAC 3000
Усі ціни 15 →Робот-пилосос Dyxon Megavac 3000 white-silver | 1 574 грн. |
Пылесос dyxon megavac 3000 white-silver | 1 627 грн. |
Пылесос DYXON MEGAVAC 3000 white-silver | 1 597 грн. |
Пилосос DYXON MEGAVAC 3000 white-silver | 1 539 грн. |
DYXON MEGAVAC 3000 black-silver | 1 545 грн. |
ще 10 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →