Пилосос
Dyxon MEGAVAC 1600
Dyxon MEGAVAC 1600 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Dyxon MEGAVAC 1600
Усі ціни 14 →Пилосос Dyxon Megavac 1600 Black | 2 220 грн. |
Пылесос dyxon megavac 1600 Black | 2 306 грн. |
Пылесос DYXON MEGAVAC 1600 Black | 2 061 грн. |
Пилосос DYXON MEGAVAC 1600 Black | 2 189 грн. |
DYXON MEGAVAC 1600 White | 2 189 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →