Намет Easy Camp Magnetar 400 (120416)
Фото 9 |
Easy Camp Magnetar 400
Призначення:трекінговий
Кількість місць:4
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:4 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Magnetar 400
Усі ціни 32 →Палатка Easy Camp Magnetar 400 Rustic Green (120416) 129553 | 7 128 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Magnetar 400 Rustic Green (120416) 929571 | 8 164 грн. |
Намет Easy Camp Magnetar 400 (120416) | 8 910 грн. |
Намет чотиримісний Easy Camp Magnetar 400 Rustic Green (120416) 929571 | 7 099 грн. |
Палатка Easy Camp Magnetar 400 Rustic Green (120416) 929571 | 7 099 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →