Намет Easy Camp Meteor 300
Відео 3Фото 8 |
Easy Camp Meteor 300
2 -місний
2.9 кг
3 -місний 3.6 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:3
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:склопластик
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліетилен
Вага:3.6 кг
Як правильно зберігати та доглядати намет?Рекомендації щодо догляду та тривалої експлуатації туристичного намету
Як вибрати намет для різних сценаріїв використання?Розбираємось з підбором туристичних наметів для походу, кемпінгу чи експедиції.
Всі характеристики
Купити Easy Camp Meteor 300
Усі ціни 35 →Палатка Easy Camp Meteor 300 Rustic Green (120393) 973355 | 5 160 грн. |
Намет тримісний Easy Camp Meteor 300 Rustic Green (120393) 929021 | 5 979 грн. |
Намет Easy Camp Meteor 300 Rustic Green (120393) | 6 450 грн. |
Палатка Easy Camp Meteor 300 Rustic Green (120393) 929021 | 5 199 грн. |
Намет тримісний Easy Camp Meteor 300 Rustic Green 929021 | 5 199 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Easy Camp Meteor 300
Ціни на Easy Camp Meteor 300 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Meteor 200 | від 3 601 грн. | 40 пропозицій | ||
Easy Camp Meteor 300 | від 3 636 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →