Намет Easy Camp Meteor 200
Відео 3Фото 8 |
Середньобюджетний 2-місний намет торгової марки Easy Camp - це рішення для піших та велосипедних вилазок на природу в три теплі сезони (з весни до осені). Модель характеризується помірною вагою 2.9 кг, що в перерахунку на одного забезпечить обтяження рюкзака на 1.45 кг. Габарити в чохлі теж досить компактні (59x15x15 см, що за об'ємом становить трохи більше 13 літрів). Намет Easy Camp Meteor 200 має напівсферичну форму, яку задає пара склопластикових дуг.
При цьому тут передбачений зовнішній каркас, завдяки чому збірка вимагатиме менше часу і буде простою навіть для туристів-початківців. Усередині знаходиться спальна зона з висотою стелі в метр і розмірами по підлозі 210x140 см. Запас по ширині на одного відпочиваючого становить дуже комфортні 70 см. У спальню веде єдиний D-подібний вхід, який доповнений невеликим тамбуром (довжина 40 см) та продубльований москітною сіткою .
До факторів, які покликані підвищити зручність користувачів, відноситься наявність вентиляційних вікон, внутрішніх кишень та петлі для підвішування туристичного ліхтаря. Дно виконане із щільного поліетилену, а зовнішній тент — з поліестеру з поліуретановим просоченням, яке забезпечує скромні показники водонепроникності 2000 мм водного стовпа. Відповідно, експлуатувати виріб без додаткового вологозахисту варто у суху погоду або лише при легких опадів.
Купити Easy Camp Meteor 200
Усі ціни 35 →Палатка Easy Camp Meteor 200 Rustic Green (120392) 973354 | 4 512 грн. |
Намет двомісний Easy Camp Meteor 200 Rustic Green (120392) 929020 | 5 174 грн. |
Намет Easy Camp Meteor 200 (120392) | 5 640 грн. |
Палатка Easy Camp Meteor 200 Rustic Green (120392) 929020 | 4 499 грн. |
Намет двомісний Easy Camp Meteor 200 Rustic Green 929020 | 4 499 грн. |
Модификації Easy Camp Meteor 200
Ціни на Easy Camp Meteor 200 |
---|---|---|---|---|
Easy Camp Meteor 200 | від 3 601 грн. | 41 пропозиція | ||
Easy Camp Meteor 300 | від 3 636 грн. | 41 пропозиція |