Каталог   /   Туризм і риболовля   /   Туризм   /   Намети   /   Easy Camp

Намет Easy Camp Rondane 2

Фото - Намет Easy Camp Rondane 2
Фото 10
Easy Camp Rondane 2
2 -місний
2.7 кг
3 -місний
2.9 кг
Призначення:трекінговий
Кількість місць:2
Сезонність:весна/осінь, літо
Конструкція:тамбур
Каркас:алюміній
Матеріал тенту:поліестер
Матеріал дна:поліестер
Вага:2.7 кг
Всі характеристики
Характеристики Rondane 2
Основне
Призначеннятрекінговий
Кількість місць2
Сезонністьвесна/осінь
літо
Вага2.7 кг
Конструкція
Форма корпусанапівсфера
Тамбур+
Довжина тамбура75 см
Внутрішній намет+
Кількість входів2 шт.
Входів у спальню2 шт
Вентиляційні вікна
Каркас і матеріали
Тип каркасувнутрішній
Основних дуг2 шт.
Товщина дуги8.5 мм
Матеріал каркасуалюміній
Матеріал тентуполіестер / 180T /
Підсилення матеріалу (просочення)PU (поліуретанова)
Водонепроникність тенту3000 мм вод. ст
Матеріал днаполіестер / 75D /
Водонепроникність дна5000 мм вод. ст
Захисні властивості
Посилені вузли
Герметизація швів
Захист від ультрафіолету
Вогнетривке просочення
Інше
Додатковосвітловідбивні елементи
москітна сітка
петля для ліхтаря
внутрішні кишені
Зовнішні розміри230x240x105 см
Внутрішні розміри145x220x100 см
Розмір у чохлі40x13x13 см
Об'єм (у складеному вигляді)6.8 л
Офіційний сайтeasycamp.com
Дата додавання на E-Katalogлипень 2025
Маркування виробника
120469

120530

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Easy Camp 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Easy Camp.

Купити Easy Camp Rondane 2

Усі ціни 20 →

Намет двомісний Easy Camp Rondane 2 (120469)

НаметEasy Camp Rondane 2 — це легкий та компактний купольний намет, ідеальний для піших туристів та велосипедистів, які ці... щенуютькомфорт. Розроблений для двох осіб, він оптимізований для піших та велосипедних пригод завдяки зменшеній вазі та мінімальним розмірам у складеному вигляді, що полегшує його перенесення в дорогу. Намет маєвхід у задній частинідля зручного доступу до
Dinastiya.com.uaЗ нами 3 роки
(Київ)
Поскаржитись
6 544 грн.

Намет EASY CAMP Rondane 2 Green (120469) 120469

FOXTROT.UAЗ нами 9 років
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
7 699 грн.

Easy Camp Rondane 2 (120469) Rondane2(120469)

Верхній шар/Поліестер|Діаметр трубок каркасу/8,5 мм|Каркас/Алюміній|Посилання на сайт виробника/https://www.easycamp.com/en-g... щеb/webshop/camping-tents/tents/1-2-person-tents/rondane-2|Підлога/Поліетилен|Вага/2,6 кг|Особливості/Вентиляція, Водовідштовхуючий матеріал, Тамбур|Країна виробництва/Китай|Гарантійний термін/1 рік|Кількість місць/2|Розміри (розгорнутий)/105 х 240 х 225 см|Москітна сітка/Так|Бренд/Easy Camp
COMFY.uaЗ нами більше 10-ти років
(Київ)
Гарантія: від виробника
Поскаржитись
8 599 грн.

Намет двомісний Easy Camp Rondane 2 (931541) 931541

Намет двомісний Easy Camp Rondane 2. Тип намету: куполоподібний. Спальних місць: 2. Кількість входів / приміщень: 2 / 1. Наяв... щеність тамбура / кількість: є / 1. Зовнішній тент (Flysheet): WeatherGuard 3000, 180T поліестер із PU-покриттям, без PFC, вогнестійкий. Внутрішній намет (Inner tent): дихаючий поліестер. Підлога внутрішнього намету (Floor Inner): 75 D поліестер Tafetta 185T із PU-покриттям, водостійкість 5000 мм, без PFC. Дуги каркасу
Bagfactory.com.uaЗ нами 7 років
(Київ)
Поскаржитись

Намет двомісний Easy Camp Rondane 2 (120469)

One-click.com.uaЗ нами 4 роки
(Дніпро)
Поскаржитись
ще 15 пропозицій

Динаміка цін на Easy Camp Rondane 2

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна

Модификації Easy Camp Rondane 2

Ціни на Easy Camp Rondane 2
Easy Camp Rondane 2 від 6 544 грн.20 пропозицій
Easy Camp Rondane 3 від 7 224 грн.19 пропозицій