Візочок EasyGo Optimo Air
Відео 2Фото 9 |
Універсального поля ягода, зібрана в «кузові» прогулянкової коляски на легкій алюмінієвій рамі (6.7 кг). Знімний модуль з дитячим сидінням підлягає розміщенню на шасі як обличчям по ходу руху, так і проти шерсті. Натомість йому на раму можна встановити люльку Smart Fold, або автокрісло Starter 0+ (купується окремо). EasyGo Optimo Air має чотири точки опори у вигляді великих надувних коліс з подвійною амортизацією пружинного типу.
Передні колеса тут традиційно поворотні на 360 ⁰ з можливістю фіксації для їзди прямо. «Рулити» коляскою пропонується, тримаючись за цільну ручку. На одній з її стійок закріплений підсклянник. Батьківська ручка і захисний поручень для малюка декоровані карамельною еко-шкірою. Налаштуваню в прогулянковому блоці піддаються кут нахилу спинки, положення підніжки і ступінь «прикриття» дитини капюшоном із заявленим ступенем захисту від сонячних променів UV50+. У нижній частині шасі коляски розташовується містке відділення для покупок. У складеному вигляді коляска має розміри 83x60x37 см.
Купити EasyGo Optimo Air
Усі ціни 11 →Прогулочная коляска EasyGo Optimo Air 9023-EGOA-05, denim, джинсовый | 7 619 грн. |
Дитяча коляска прогулянкова EasyGo Optimo Air Grey Fox | 8 530 грн. |
Easy Go Optimo Air Anthracite Spacerowy | 16 277 грн. |
Візок прогулянковий EasyGo Optimo Air Grey Fox | 12 287 грн. |
Прогулочная коляска EasyGo Optimo Air 9023-EGOA-06, grey fox, серый | 7 619 грн. |