Терморегулятор Eberle FRe F2A-50
Eberle FRe F2A-50 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eberle 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eberle.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eberle FRe F2A-50
Усі ціни 8 →Терморегулятор механічний Eberle FRe F2A-50 (Німеччина) для теплої підлоги | 2 580 грн. |
Механічний регулятор температури Eberle Fre F2A-50 для теплої підлоги / Бі | 2 580 грн. |
Терморегулятор EBERLE Fre F2A-50 (9001) | 2 580 грн. |
Механічний Терморегулятор Eberle Fre F2A-50 | 2 580 грн. |
Механічний терморегулятор для теплої підлоги Eberle Fre F2A-50 Білий Eberl | 2 580 грн. |
ще 3 пропозиції
Додаткові функції і можливості терморегулятора Eberle FRe F2A-50:
- Клас захисту IP30
- Можливість підключення зовнішнього таймера
РекомендуємоПорівняти в таблиці →