Масляний обігрівач WetAir WOH-9V 9 секц 2 кВт
WetAir WOH-9V |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог WetAir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі WetAir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити WetAir WOH-9V 9 секц 2 кВт
Усі ціни 27 →Масляний радіатор WetAir WOH-9VW | 3 599 грн. |
Масляний обігрівач WetAir WOH-9VW | 2 912 грн. |
WetAir WetAir WOH-9VW | 3 599 грн. |
Масляний обігрівач WetAir WOH-9VB, чорний | 3 599 грн. |
WetAir WOH-9VB | 3 599 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →