Картридж для води Ecosoft CPV45105ECO
Ecosoft CPV45105ECO |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecosoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecosoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecosoft CPV45105ECO
Усі ціни 16 →Картридж из вспененного полипропилена Ecosoft 4,5"x10" 5 мкм (CPV45105ECO) | 150 грн. |
Ecosoft Ecosoft 4,5"x10" 5 мкм CPV45105ECO (механика) | 150 грн. |
Картридж механічний ECOSOFT РР5 SlimLine 10" 4,5"х10" (114х254мм) CPV45105 | 194 грн. |
Картридж для фильтра воды Ecosoft CPV45105ECO 656648766 | 194 грн. |
Картридж полипропиленовый Ecosoft CPV45105ECO, 5 мкм BB10 | 150 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →