Картридж для води Ecosoft CRVF2510ECO (CRVF2510ECO)
Ecosoft CRVF2510ECO |
|
Видаляє до 80% заліза
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ecosoft 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ecosoft.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ecosoft CRVF2510ECO
Усі ціни 15 →Картридж для удаления железа Ecosoft 2,5"х10" (CRVF2510ECO) CRVF2510ECO | 352 грн. |
Ecosoft Ecosoft 2,5"х10" CRVF2510ECO (от железа) CRVF2510ECO | 352 грн. |
Картридж знезалізнюючий ECOSOFT SlimLine 10" 2,5"х10" (64х254мм) CRVF2510E | 341 грн. |
Картридж Ecosoft CRVF2510ECO для обезжелезивания воды | 341 грн. |
Картридж для видалення заліза Ecosoft 2,5x10 CRVF2510ECO | 352 грн. |
ще 10 пропозицій
- Для очищення тільки холодної артезіанської води
- Злийте 10 літрів відфільтрованої води в каналізацію після установки
РекомендуємоПорівняти в таблиці →