Комп'ютерні колонки Edifier R1280DB
Відео 40Фото 12 |
Edifier R1280DB |
|
Пара колонок формату 2.0 з лінійки Studio, основними рисами якої є оформлення під дерево і повністю цифровий тракт. Корпусу мультимедійних колонок виготовлені з плити MDF вищого класу E0. Завдяки виходу фазоінвертора на лицьову панель їх можна встановити впритул до стіни, не переживаючи за появу спотворень звуку. Edifier R1280DB належить до розряду поличної комп'ютерної акустики.
На озброєння сателітів аудіосистеми поставлено по одному чотиридюймовим басовому динаміку (дифузори з пресованого паперу з вкрапленнями вовни) і по одному купольному твитера полудюймового розміру. В сумі динаміки видають 42 Вт потужності. Блок управління звуком знаходиться в активній колонці. На її бічній стороні розміщені регулятори гучності, низьких і високих частот. Підключення аудіосистеми реалізовано по дроту або бездротової мережі Bluetooth. Також для управління колонками може залучатися комплектний пульт ДУ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Edifier 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Edifier.
Купити Edifier R1280DB
Усі ціни 11 →Акустична система Edifier R1280DB Black | 4 639 грн. |
Мультимедийная акустика Edifier R1280DB Brown | 4 601 грн. |
Мультимедійна акустика Edifier R1280DB Black | 5 155 грн. |
Мультимедійна акустика Edifier R1280DB Brown | 4 200 грн. |
Edifier R1280DB Black | 4 350 грн. |
Звук не просто добрий, він після моїх старих F&D SPS-611 шикарний. Низькі частоти не відповідають розмірам колонок, набагато глибше, ніж побратимам подібного розміру. До високих частот також немає нарікань. Білий шум, який є у всіх дешевих колонках, після включення взагалі відсутній. Колонками і як вони звучать дуже задоволень.Для нормального звучання регулятори НЧ і ВЧ потрібно вивернути на максимум, тому не бачу сенсу в їх установці. , а електронне регулювання, має кнопку натискання і вибирає вхідні канали.Колонки підключені до Sound Blaster Audigy SE. + Чудовий звук.+ Відсутній білий шум (шипіння, яке є у всіх дешевих колонках)+ Регулятор гучності - поворотний енкодер+ Низькі частоти дуже глибокі та не відповідають розмірам колонок.+ Наживо також стильно виглядають як і на фото з сайту.+ З пульта можна керувати зовнішніми пристроями (плей, пауза, перегортання композицій)+ У комплекті є оптичний кабель. - Ціна Ihor: |
Купив нещодавно. За ці гроші просто супер. Попередні (Genius SP-HF1800A) гуділи, шипіли як скажені))). Вирішив придбати нові, довго вибираючи, зупинився на Edifier R1280DB. Підключені до ПК оптичним шнуром який був у комплекті (у материнській платі теж є роз'єм). Звук цілком улаштовує. Компактні розміри, вигляд, наявність різних способів підключення, Bluetooth, пульт, звук викручував на максимум і нічого ніде не хрипить, комплектація. Не виявив |