Каталог   /   Комп'ютерна техніка   /   Мультимедіа   /   Комп'ютерні колонки   /   F&D

Комп'ютерні колонки F&D R40BT

Фото - Комп'ютерні колонки F&D R40BT
Відео 8Фото 8
F&D R40BT
Колір
Кількість колоноккомплект 2.0
Кількість смуг2
Технічні характеристики
Співвідношення сигнал/шум75 дБ
Частотний діапазон40 – 20000 Гц
Сумарна потужність60 Вт
Фронт30 Вт/канал
Функції та можливості
ФункціїBluetooth v 5.0
порт USB-A
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
оптичний вхід
Інше
Знімний кабельзвук
пульт ДКбездротовий
Регулятор гучностіззаду та на пульті
Матеріал колонокMDF
Розміри фронтальних колонок (ШхВхГ)160x282x203 мм
Вага6.6 кг
Дата додавання на E-Katalogквітень 2021

Двосмугова акустична система формату 2.0, що якісно звучить, з вбудованим підсилювачем потужністю 60 Вт, модулем Bluetooth, цифровим оптичним входом і портом USB для підключення зовнішніх накопичувачів. Позиціонуються як товар середньої цінової категорії. Підійде користувачам, які вибирають добротну домашню звукову стереосистему зі збалансованим та деталізованим звучанням. Підійде на роль універсальних домашніх колонок для ПК, ноутбука, моноблока або неттопа.

Може отримати аналоговий аудіосигнал від CD/DVD-плеєра, ресивера або телевізора. Завдяки бездротовому інтерфейсу Bluetooth 5.0 доступний зручний висновок звуку «по повітрю» зі смартфонів та планшетів. З урахуванням наявних цифрових та аналогових інтерфейсів до цієї моделі можна підключити абсолютну більшість мобільних та стаціонарних джерел звуку. Акустична система F&D R40BT здатна забезпечувати справді якісне звучання музичних треків усіх жанрів та акустичне оформлення комп'ютерних ігор. Комплект включає активну колонку (майстер-колонку з якісним цифровим підсилювачем класу D) і пасивну колонку, яка підключається комплектним кабелем. Кожна з колонок оснащена парою динамічних випромінювачів (4″ НЧ/СЧ + 1″ ВЧ) та розвиває значну номінальну потужність до 30 Вт. Для зручного керування комплектується бездротовим пультом дистанційного керування.

Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог F&D 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі F&D.

Купити F&D R40BT

Усі ціни 54 →

F&D R40BT White

Акустична система F&D R40BT White - це втілення елегантності і потужного аудіозвучання, що здатні наповнити ваш дім не просто... щемузикою, а цілим спектром вражень. Ці поличні акустичні колонки ідеально підійдуть будь-якому інтер'єру завдяки своєму вишуканому дизайну та високоякісному корпусу з деревини (MDF), який не лише додає естетичного вигляду, а й сприяє глибокому, насиченому звучанню. Ця 2-смугова система з окремими динаміками для високих (1") та низьких частот (4") забезпечує кристальну чистоту звуку, що гарантує незабутнє враження від прослуховування. Загальна потужність у 60 Вт вражає своєю здатністю відтворювати як ніжне, так і вибухове звучання, надаючи новий вимір вашій улюбленій музиці, фільмам та іграм. Широкий спектр варіантів підключення робить F&D R40BT White неймовірно зручною в користуванні. Бездротове з'єднання через Bluetooth (версія 5.0) забезпечує швидке і стабільне підключення до різноманітних девайсів, тоді як дротові роз'єми, такі як цифровий оптичний та USB, дають змогу інтегрувати систему з вашим домашнім мультимедіа центром. Це, разом із зручним пультом дистанційного управління, дозволяє користувачеві повністю насолодитися всіма перевагами своєї аудіосистеми без будь-яких проблем. Особлива увага приділена технології поліпшення звучання, яка підносить якість відтворення на новий рівень, дозволяючи вам насолоджуватися кожною нотою та відтінком звучання. Інтелектуально продумана конструкція корпусу з дерева (MDF) додає глибини та теплої текстури звуку, яка важлива для справжніх аудіофілів. Завдяки своїм характеристикам, F&D R40BT White заслужено вважається потужною акустичною системою, яку часто шукають як для домашнього використання, так і в офісних просторах. Її компактність у поєднанні з видатними акустичними можливостями робить цей продукт по-справжньому універсальним. Обираючи акустику F&D R40BT White, ви отримуєте не лише якість та стиль, а й можливість випробувати нові горизонти звукових вражень в будь-якій обстановці, будь-то тихий вечір вдома чи галаслива вечірка. Ці колонки стануть вашим надійним союзником у створенні неперевершеного музичного фону в мультимедійних розвагах.
Mallprix.comМенше року
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 563 грн.

Колонки F&D R-40BT Black R40BT black

Офіційний партнер F&D
FOXTROT.UA
(Київ)
Гарантія: 12 міс. від виробника
Поскаржитись
5 916 грн.

Акустична система F&D R40BT Black

дротове, бездротове, 2.0, Bluetooth, цифровий оптичний, USB, Потужність, Вт - 60, деревина (MDF), блутуз колонки
Brain.com.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись
5 915 грн.

Акустична система F&D R40BT Black

+ 236 балів ITbox, дротове, бездротове, 2.0, Bluetooth, цифровий оптичний, USB, Потужність, Вт - 60, деревина (MDF), блутуз колонки
Itbox.uaЗ нами 8 років
(Київ)
Поскаржитись

Акустична система F&D R40BT Black

Акустична система F&D R40BT Black здатна перетворити ваші уявлення про якість звуку. Створіть у своєму домі атмосферу чистого... щета потужного звучання завдяки цій вражаючій 2-смуговій акустичній системі. Кожна з колонок має два динаміки: 1-дюймовий твіттер для виражених високих частот та 4-дюймовий вуфер, що забезпечує глибокі баси. Сумарна потужність у 60 Вт дозволяє аудіосистемі легко
Shkolyar-shop.com.uaЗ нами 4 роки
(Одеса)
Поскаржитись
5 425 грн.
ще 20 пропозицій

Динаміка цін на F&D R40BT

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна
Відеоогляди