Електрочайник EDLER EK-5520 1500 Вт 1.8 л чорний
EDLER EK-5520 2021 рікпідсвічування |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EDLER 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EDLER.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EDLER EK-5520 1500 Вт 1.8 л чорний
Усі ціни 18 →Edler Edler EK5520 | 549 грн. |
Електрочайник Edler EK5520 | 796 грн. |
Чайник Edler EK5520 | 453 грн. |
Електрочайник Edler EK5520 1.8 л | 679 грн. |
Електрочайник Edler EK5520 | 499 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →