Електрогенератор EF Power YH21000
Фото 8 |
EF Power YH21000 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power YH21000
Усі ціни 13 →EF Power YH21000 офіційна гарантія 24мic відвантаження день в день | 94 899 грн. |
Бензиновый генератор Ef Power YH21000 | 97 360 грн. |
Бензиновий генератор EF Power YH21000 YH21000(K) | 97 360 грн. |
EF Power EF Power YH21000 | 97 360 грн. |
Бензиновий генератор EF Power YH21000 | 97 360 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →