Електрогенератор EF Power V2500
Фото 5 |
EF Power V2500 |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EF Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EF Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити EF Power V2500
EF Power V2500 офіційна гарантія | 6 999 грн. |
EF POWER V2500 (un594) V2500(un594) | 7 199 грн. |
Бензиновий генератор EF POWER V2500 (2.2 кВт) | 7 200 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →