Електрогенератор ITC Power GG65Ei
Відео 3Фото 8 |
ITC Power GG65Ei |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ITC Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ITC Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ITC Power GG65Ei
Усі ціни 26 →Генератор инверторный ITC Power GG65EI (6807076) 146974 | 65 999 грн. |
ITC Power GG65EI офіційна гарантія ціна з ПДВ | 75 499 грн. |
ITC POWER GG65EI | 56 140 грн. |
Генератор бензиновый инверторный Itc Power GG65EI 6000/6500 W | 66 000 грн. |
ITC POWER GG65EI | 55 859 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →