Газонокосарка Ego LM2021E-SP (500014008)
Відео 1Фото 8 |
Ego LM2021E-SP
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:56 В, 5 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:50 см
Висота косіння:від 25 мм, до 95 мм
Травозбірник:60 л
Вага:27.2 кг
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики LM2021E-SP
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ego LM2021E-SP
Усі ціни 21 →Газонокосарка акумуляторна EGO LM2021E-SP з АКБ BA2800 5 Ah 81898 | 40 899 грн. |
Газонокосарка EGO LM2021E-SP акумуляторна, самохідна, 56 В, 50 см (0500014 | 41 999 грн. |
EGO EGO LM2021E-SP | 41 999 грн. |
Самохідна газонокосарка EGO LM2021E-SP (56 В, 5 А·год) 81898 | 41 990 грн. |
Газонокосилка Ego (LM2021E-SP) | 41 843 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →