Тример Ego ST1401E-ST Kit
Відео 6Фото 6 |
Ego ST1401E-ST Kit
акум. 1 шт, 2.5 Агодакум. відсутній
Двигун:електричний (акумулятор)
Акумулятор:56 В, 2.5 Агод, 1 шт
Ріжуча система:роторна
Ширина захоплення:35 см
Вага:3.4 кг
Два режими потужності 3500-4500 та 4000-5800 об/хв
Модель Ego ST1400E-S поставляється без акумулятора та зарядного пристрою, а модель ST1401E-ST Kit – з акумулятором на 2.5 Агод та зарядним пристроєм
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Всі характеристики
Характеристики ST1401E-ST Kit
|
Газонокосарка чи тример: що краще вибрати?Розбираємось у специфіці різних видів садової техніки для косіння трави
Як вибрати газонокосаркуРекомендації та корисні поради щодо вибору газонокосарок для догляду за галявинами
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ego 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ego.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ego ST1401E-ST Kit
Усі ціни 14 →Тример акумуляторний EGO ST1401E-ST KIT 83015 | 15 899 грн. |
Тример акумуляторний EGO ST1401E-ST KIT, телескопічна штанга 0260101004 | 16 299 грн. |
Триммер Ego ST1401E-ST Kit (0260101004) | 16 239 грн. |
Тример акумуляторний EGO ST1401E-ST KIT (83015) | 16 299 грн. |
Тріммер акумуляторний EGO ST1401E-ST KIT (260101004) | 16 299 грн. |
ще 9 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ego ST1401E-ST Kit
Ціни на Ego ST1401E-ST Kit |
---|---|---|---|---|
Ego ST1401E-ST Kit | від 15 899 грн. | 14 пропозицій | ||
Ego ST1400E-ST | від 9 899 грн. | 16 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →