Гравер Einhell Home TH-MG 135 E
Відео 4Фото 8 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Home TH-MG 135 E
Усі ціни 7 →Einhell TH-MG 135 E | 2 460 грн. |
Einhell TH-MG 135 E | 2 460 грн. |
Гравер Einhell Classic TH-MG 135 E (4419169) | 2 460 грн. |
Гравер Einhell TH-MG 135 E (4419169) | 2 460 грн. |
Гравер Einhell TC-MG 135 E (4419169) 4419169 | 2 460 грн. |
Einhell Гравер Einhell TC-MG 135 E (4419169) 4419169 | 2 460 грн. |
Гравер Einhell TH-MG 135/1 (4419169) | 2 460 грн. |
Гравер хороший, для домашніх потреб та виробів підходить на всі 100%. Рівень шуму мінімальний, майже немає вібрації. Порівнював потужність з іншими виробниками такої ж цінової категорії, включаючи по черзі і можу сказати, що в порівнянні з рештою він виявився найпотужнішим, навіть серед тих у яких заявлена потужність на упаковці говорить 170. Гнучкий вал працює на відмінно. Жахливий комплект насадок. 1.цанга під свердло виявилася бракованою і під час роботи давала дисбаланс. 2.все насадки з наждачной, як мені здалося однієї зернистості і злітають з держателя. 3.диски тендітні, тому будьте гранично уважні при використанні. користуюся Einhell Home TH-MG 135 E тиждень |
Німецький виробник Einhell не настільки популярний, як його більш імениті брати Metabo або Bosch, але воліємо багатьма знавцями гарною і, при цьому, недорогий техніки. TH-MG 135 E — зразок функціонального і продуманого до дрібниць гравера за доступною ціною $55.
Легкий і функціональний
Інструмент дуже компактний, ергономічний і, мабуть, самий легкий із усіх граверів — 0.6 кг Потужністю не вирізняється, тут вона всього 135 Вт, за те має в комплекті 189 насадок, акуратно викладених у спеціальне відділення у верхній частині ящика, в якому поставляється інструмент. Насадки, що йдеться, розкладені по поличках, з німецькою педантичністю. Зважаючи такого достатку, інструмент комплектується цангами 4 різних розмірів. Крім стандартної на 3.2 мм, є ще на 0.5, 1.6 і 2.4 мм. Швидкість валу від 10000 до 32000 об/хв регулюється за допомогою 6-позиційного колеса.
Комфортний і зібраний
У комплекті йдуть гнучкий вал і штатив, щоб можна працювати в важкодоступних місцях і не думати, куди визначити машинку, так щоб кабель живлення не заважав і не перегибался.
Звичайно, потужності в певних операціях не вистачає, доведеться переривати процес і чекати поки інструмент охолоне, але в загальному і цілому, Einhell TH-MG 135 E безумовно дуже хороший за свою ціну. Працювати з ним приємно і результативно, а насадок настільки багато, що замислюватися про покупку додаткового оснащення немає ні найменшої потреби.