Ланцюгова пила Einhell Home GH-EC 1835 (4501710)
Відео 3Фото 5 |
Einhell Home GH-EC 1835 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Купити Einhell Home GH-EC 1835
Електропила Einhell GH-EC 1835 | 3 996 грн. |
Електрична ланцюгова пила Einhell GH-EC 1835 (4501710) | 3 790 грн. |
Электропила Einhell GH-EC 1835 | 3 996 грн. |
Так що, не розраховуйте на гарантію!! В експлуатації пристойна Не виконують гарантійних зобов'язань!! Зламалося аварійне гальмування. Працював лише я. Не застягала, не бив, працював за інструкцією. Мені відмовили у ремонті. Говорять, проходьте незалежну експертизу, подавайте до суду. Випили всю кров, та місяць чекав відповідь. Плюнувши на них, пішов до майстерні. Відремонтовано за 250 грн. Працює) користуюся Einhell Home GH-EC 1835 місяць і більше |
Потужна машинка ланцюг Орегон теж радує пиляє на спеці 34 мотор в нормі не перегрівається дуже задоволений Матеріал корпусу супер Рекомендую Не виявив користуюся Einhell Home GH-EC 1835 тиждень рекомендую купити обов'язково |
Просто хороша пила для будинку або на дачу
Пила Einhell GH-EC 1835 важить 5 кг і зручно лежить в руках. Вона збалансована таким чином, що під час роботи на обидві руки припадає однакове навантаження. Тому навіть тривалий пиляння дров не викликає особливої втоми у користувачів. Потужності 1800-ватного двигуна вистачає для того, щоб впевнено різати молоді дерева та колоди діаметром до 20 – 25 см. Якщо не занадто напирати на інструмент, даючи йому непосильні навантаження, то обороти мотора і швидкість руху ланцюга практично не падають у міру заглиблення шини в деревину.
Ніяких проблем в експлуатації
Електричні і бензинові ланцюгові пили Einhell зарекомендували себе як достатньо надійний і зручний інструмент. Зокрема, користувачі відзначають, що дана пила майже не нагрівається навіть при тривалій роботі без зупинок. Вона добре працює на холоді (але в дощ, звичайно ж, електроінструментом користуватися не варто).
Пила недорога в експлуатації. Вона помірно «їсть» мастило (літрової каністри вистачає приблизно на вантажівку дров). Але сам рівень мастила в бачку практично не видно, і це іноді призводить до технічних проблем, якщо не встежити і забути вчасно долити мінеральне мастило. Коли зноситься штатний ланцюг (на пилці, до речі, встановлена якісна ріжуча гарнітура Oregon), замість нього можна купити будь-який інший 52-ступеневий, що має той самий крок 3/8". Заміна полотна і регулювання натягу ланцюга виконуються без використання допоміжного інструменту.
Недорога ланцюгова пила побутового класу
Як і інші види продукції Einhell, дана пила належить до класу побутового інструменту. Вона недорога — це відмінний варіант для дачі або приватного будинку, якщо ви займаєтеся обрізанням дерев і різанням дров не щодня.