Будівельний фен Einhell TE-HA 18 Li - Solo (4520500)
Відео 3Фото 6 |
Einhell TE-HA 18 Li - Solo |
|
Поставляється без акумулятора і зарядного пристрою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Einhell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Einhell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Einhell TE-HA 18 Li - Solo
Усі ціни 15 →Акумуляторний фен Einhell TE-HA 18 Li Solo, без акб | 2 994 грн. |
Einhell TE-HA 18 Li Solo (4520500) | 2 994 грн. |
Будівельний фен Einhell TE-HA 18 Li-Solo (без АКБ та ЗП) (4520500) | 2 844 грн. |
Фен Einhell промышленный TE-HA 18 Li, 18В (без АКБ и ЗУ) 4520500 | 2 994 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →