Сушарка для фруктів Eisen EFD-055W
Фото 10 |
Eisen EFD-055W |
|
Електрична сушарка торгової марки Eisen – це традиційний кухонний прилад вертикального типу, який можна віднести до рішень на стику початкового та середнього цінового сегмента. Модель дозволяє заготовити на зиму ягоди, овочі та фрукти, а також підходить для приготування сухариків, сушеної риби чи м'яса. Для різних завдань передбачено підтримку кількох температурних режимів — діапазон від 35 до 70 градусів Цельсія з кроком 5 °C.
Також є просте і зрозуміле механічне управління з двома важелями один відповідає за включення і відключення, а інший за налаштування температур. Сушарка Eisen EFD-055W отримала 500-ватний нагрівач, розташований у нижній частині корпусу. Над ним знаходиться п'ятірка рівнів завантаження, що розміщуються один на одному — пластикових лотків (діаметром 38 см кожен). Запас по висоті між піддонами становить 2 см, так що треба буде досить дрібно нарізати, скажімо, яблука або інші великі продукти. Окремо варто виділити захист від перегріву, метровий мережевий шнур та лаконічний дизайн (корпус виконаний у біло-сріблястих тонах).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eisen 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eisen.
Купити Eisen EFD-055W
Усі ціни 7 →Сушилка Eisen efd-055w White | 1 515 грн. |
Сушка Eisen EFD-055W | 1 507 грн. |
Eisen EFD-055W | 1 599 грн. |
Eisen EFD-055W | 1 433 грн. |
Сушка для овочів та фруктів Eisen EFD-055W | 2 096 грн. |
Сушарка Eisen efd-055w White | 1 830 грн. |