Сушарка для фруктів Saturn ST-FP0115-10
Фото 4 |
Saturn ST-FP0115-10 |
|
Бюджетна сушарка фруктів бренду Saturn — вертикальна модель, виконана в білому корпусі. Прилад передбачає 10 ярусів завантаження, причому кожен рівень є пластиковим складним піддоном. Нагрівальний елемент на 350 Вт розташований у верхній частині корпусу. Він має захист від перегріву (з аварійним відключенням) плюс для нього заявлена вдосконалена система нагнітання повітря, покликана поліпшити рівномірність розподілу тепла.
Вертикальна електросушарка Saturn ST-FP0115-10 отримала стандартне механічне управління з двома поворотними перемикачами. Перший відповідає за увімкнення та вимкнення приладу, а другий – за вибір температурного режиму (термостат підтримує значення в діапазоні від 40 до 70 градусів Цельсія). Цікаво, що в аналогічних моделях конкурентів органи управління зазвичай розташовані в нижній частині корпусу, а тут вони винесені на верхню кришку, що покликане зробити взаємодію трохи зручнішою. Лотки тут напівпрозорі, але для гарної наочності процесу висушування все ж таки потрібно відкривати дегідратор.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Saturn 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Saturn.
Купити Saturn ST-FP0115-10
Усі ціни 23 →Сушка для продуктів Saturn ST-FP0115-10 grey | 1 199 грн. |
Saturn ST-FP0115-10 | 1 190 грн. |
Сушка для фруктов и овощей Saturn ST-FP0115-10 | 1 296 грн. |
Saturn ST-FP0115-10 | 1 124 грн. |
Saturn ST-FP0115-10 Grey ST-FP0115-10Grey | 1 199 грн. |