Портативна колонка eKids Li-B56E7.EM
eKids Li-B56E7.EM |
|
Оригінальна є монофонічною акустична система з бездротовим підключенням для шанувальників саги Star Wars. Являє собою компактну настільну односмуговою колонку, яка являє собою точну модель імперського космічного винищувача. Завдяки стильному зовнішньому дизайну і порівняно компактним розмірам, може вдало вписатися в будь-яку сучасну обстановку. Стане відмінним подарунком для любителів оригінальної кінотрилогії та її продовження, вдало доповнить інтер'єр тематичної вечірки.
Бездротова акустична система eKids Li-B56E7.EM підключається до смартфонів, планшетів і ноутбуків з допомогою енергоефективного інтерфейсу Bluetooth, що гарантує стійку передачу звуку на дистанцію до 10 м. Обладнана LED-підсвічуванням і вбудованим мікрофоном, що забезпечує впевнене захоплення голоси для прийому голосових дзвінків зі смартфона. Заряджається за допомогою комплектного комбінованого кабелю microUSB, який обладнаний роз'ємом 3-pin mini-Jack 3.5 mm для подання аналогового сигналу.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог eKids 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі eKids.
Купити eKids Li-B56E7.EM
Усі ціни 6 →Акустика eKids Disney Star Wars Special Forces Tie Fighter (LI-B56.FMV7) | 588 грн. |
Акустика eKids Disney Star Wars Special Forces Tie Fighter (LI-B56.FMV7) | 589 грн. |
Портативна акустика eKids Disney Star Wars Special Forces Tie Fighter (LI- | 594 грн. |
eKids iHome Disney Star Wars Special Forces Tie Fighter (LI-B56.FMV7) iHom | 595 грн. |
Акустична система eKids/iHome Disney, Star Wars, Special Forces Tie Fighte | 718 грн. |
Акустична система eKids/iHome Disney Star Wars, Special Forces Tie Fighter | 718 грн. |