ІЧ обігрівач Eldom HM1300 Star 2 кВт
Фото 7 |
Eldom HM1300 Star термостат |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Eldom 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Eldom.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Eldom HM1300 Star 2 кВт
Обогреватель eldom STAR HM1300 | 3 184 грн. |
Обігрівач Eldom STAR HM1300 | 3 173 грн. |
Обігрівач Eldom Star HM1300 | 3 170 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →