ІЧ обігрівач Interlux INR-0900W 1.2 кВт
Interlux INR-0900W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interlux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interlux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interlux INR-0900W 1.2 кВт
Усі ціни 10 →Interlux Interlux INR-0900W | 599 грн. |
Обігрівач Interlux INR-0900W | 860 грн. |
Инфракрасный обогреватель INTERLUX INR-0900W | 612 грн. |
Інфрачервоний обігрівач INTERLUX INR-0900W | 529 грн. |
INTERLUX INR-0900W | 529 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →