Планетарний міксер Electrolux Assistent EKM 4000 червоний
Відео 27Фото 10 |
Electrolux Assistent EKM 4000 червоний білий червоний |
|
Стильний і функціональний кухонний комбайн, створений інженерами шведської компанії Electrolux — одного з лідерів виробництва популярної побутової техніки. Головна відмінність моделі — підтримка системи планетарного змішування, яка під час роботи забезпечує рух робочої насадки по всьому периметру чаші. Кухонний комбайн Electrolux EKM 4000 забезпечує автоматичну реалізацію таких функцій, як заміс тіста, збивання та змішування різних продуктів та ін. При цьому в основі пристрою знаходиться досить продуктивний двигун 1000 Вт. Для регулювання інтенсивності роботи передбачено 10-позиційний перемикач. У комплектації йдуть дві рабочии чаші: на 4,8 і на 2,9 літра; обидві оснащені кришками для захисту від бризок і виготовлені з металу, що робить їх надійними, практичними і екологічними.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Купити Electrolux Assistent EKM 4000 червоний
Усі ціни 9 →Кухонний комбайн Electrolux EKM 4000 | 12 688 грн. |
Electrolux EKM4000 | 11 399 грн. |
Кухонная машина Electrolux EKM4000 | 12 014 грн. |
Кухонна машина Electrolux Assistent EKM4000 | 17 097 грн. |
Electrolux Assistent EKM4000 | 16 680 грн. |
1 0 0 4 |
Масивна але компактна, підлога кухні не займає.
Зручно, що є ручка на чаші. Страшно гуде, коли набирає швидкість, а. На малих оборотах шкребет щойно купив(ла) Electrolux Assistent EKM 4000 |
Дуже хороша машина, повна копія kitchenaid, американець причому все одноманітно в один, але я дуже задоволена міксер просто супер не пошкодувала ні на одну хвилину що купила саме його, Кенвуд і друг моделі не розглядала, вибір був між американцем кейтчен ейд і електролюкс цінова категорія зупинила. Я не побачила, користуюся майже кожен день, якщо ставити не на стіл, а на стільницю то вібрації немає. користуюся Electrolux Assistent EKM 4000 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Модификації Electrolux Assistent EKM 4000
Ціни на Electrolux Assistent EKM 4000 |
---|---|---|---|---|
Electrolux Assistent EKM 4100 білий | від 12 400 грн. | 6 пропозицій | ||
Electrolux Assistent EKM 4000 червоний | від 11 399 грн. | 9 пропозицій |
Так чекала, і так засмутилася.
Реально шум машини такий, що ніби поруч сідає або злітає літак.
Дуже галаслива. Мій колишній пластмасовий Бош – взагалі тихоня порівняно.
Відразу почала пекти торт. 5 яєць так довго збивалося, що мені здалося що віночком від блендера я збивала швидше.
Зі стін, так, дійсно, потрібно зіскаблювати - Але це не дрібниця!! Як пишуть. Ви просто не користувалися машиною, де не потрібно чергувати з лопаткою!! І це ох як не дрібниця.
Але це все можна пережити, в порівнянні з тим, наскільки сильно він реве. це кошмар.
Я в печалі((((((((