Очищувач повітря Electrolux Pure A9 PA91-604GY
Відео 6Фото 14 |
Electrolux Pure A9 PA91-604GY |
|
Датчик освітленості дозволяє автоматично керувати включенням і відключенням нічного режиму.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Electrolux Pure A9 PA91-604GY
Усі ціни 39 →Очищувач повітря Electrolux PA91-604DG | 12 999 грн. |
Electrolux Electrolux PA91-604DG | 19 199 грн. |
ELECTROLUX PA91-604DG | 11 858 грн. |
Очищувач повітря Electrolux Pure A9 PA91-604DG | 11 745 грн. |
Очисник повітря Electrolux PA91-604DG | 13 439 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →