Очищувач повітря Olimpia Splendid Aura Absolute (99278)
Фото 5 |
Olimpia Splendid Aura Absolute |
|
Цифровий показник концентрації твердих частинок. 3 ступені фільтрації. Тривалість фільтрації до 4320 годин. 4 налаштування швидкості повітряного потоку.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Olimpia Splendid 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Olimpia Splendid.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Olimpia Splendid Aura Absolute
Усі ціни 13 →Olimpia Splendid Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE (OS-99278) | 14 499 грн. |
Воздухоочиститель Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE (OS-99278) OS-99278 | 14 499 грн. |
Очиститель воздуха Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE (OS-99278) OS-99278 | 14 499 грн. |
Olimpia Splendid AURA ABSOLUTE (OS-99278) OS-99278 | 14 499 грн. |
Зволожувач (очищувач) повітря OLIMPIA SPLENDID AURA ABSOLUTE OLIMPIA99278 | 16 933 грн. |
ще 8 пропозицій
Благодаря встроенному Wi-Fi и совместимости с наиболее распространенными голосовыми помощниками доступно управление либо с помощью голосовых команд, либо с помощью специального приложения OS HOME.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →