Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120TH
Відео 8Фото 18 | від 2 997 до 3 078 грн. Порівняти ціни 11 →Розмір:120 мм Продуктивність:195 м³/год Шум:31 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Electrolux Rainbow 9
Характеристики
Electrolux Rainbow EAFR-120TH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Electrolux Rainbow EAFR-120TH:
- Вага — 0.6 кг
- Модель Rainbow EAFR-120 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Rainbow EAFR-120T — має таймер вимкнення
- Модель Rainbow EAFR-120TH — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Electrolux Rainbow EAFR-120TH
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 TH White | 2 997 грн. |
Вентилятор Electrolux EAFR-120TH white | 3 078 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 TH Beige | 2 997 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 TH Black | 2 997 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-120 TH Blue | 2 997 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
дешевая китайская поделка, с Electrolux общее только название нет привлекает внешний вид, но качество материалов, изготовление очень сильно желает лучшего, как оно попало в топ непонятно, автор написал статью абы было Alex: |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо