Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150T
Відео 8Фото 18 | від 3 404 до 3 456 грн. Порівняти ціни 11 →Розмір:150 мм Продуктивність:320 м³/год Шум:32 дБ Функції:автожалюзі |
Модифікації Electrolux Rainbow 9
Характеристики
Electrolux Rainbow EAFR-150T |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electrolux 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electrolux.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості витяжного вентилятора Electrolux Rainbow EAFR-150T:
- Вага — 0.8 кг
- Модель Rainbow EAFR-150 — додаткові функції і можливості відсутні
- Модель Rainbow EAFR-150T — має таймер вимкнення
- Модель Rainbow EAFR-150TH — має таймер вимикання і датчик вологості
Де купити Electrolux Rainbow EAFR-150T
Колір:
Сортувати
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 T White | 3 404 грн. |
Витяжний вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150T green | 3 456 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 T Beige | 3 404 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 T Black | 3 404 грн. |
Вытяжной вентилятор Electrolux Rainbow EAFR-150 T Blue | 3 404 грн. |
ще пропозиції 6 → |
Закрити
дешевая китайская поделка, с Electrolux общее только название нет привлекает внешний вид, но качество материалов, изготовление очень сильно желает лучшего, как оно попало в топ непонятно, автор написал статью абы было Alex: |
Додати відгук
Відеоогляди
Рекомендуємо