Автоакумулятор Electron Power Max 6CT-80R (580 043 082)
від 3 264 до 3 494 грн. Порівняти ціни 4 →Призначення:авто Ємність:80 Агод Напруга:12 В Пусковий струм:820 A |
Модифікації Electron Power Max 2
Характеристики
Electron Power Max 6CT-80R |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Electron 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Electron.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Electron Power Max 6CT-80R
Сортувати
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 80Ah Ев (-/+) (820EN) (580 043 | 3 279 грн. |
ELECTRON Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 80Ah Ев (-/+) (820EN) | 3 279 грн. |
Акумулятор автомобільний ELECTRON POWER MAX 80Ah Ев (-/+) (820EN) (580 043 | 3 264 грн. |
Автомобільний акумулятор Electron POWER MAX 80 А/год Єв (-/+) 820 EN 276 x | 3 494 грн. |
Закрити
Рекомендуємо