Морозильний лар ELEYUS MFD 085M WH300 300 л
Фото 5 |
ELEYUS MFD 085M WH300 |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS MFD 085M WH300 300 л
Усі ціни 7 →Морозильна скриня ELEYUS MFD085M WH300 | 12 529 грн. |
Морозильна скриня Eleyus MFD085M WH300 | 11 865 грн. |
Морозильный ларь Eleyus MFD085M WH300 | 13 567 грн. |
МОРОЗИЛЬНАЯ ларь eleyus mfd085m wh300 | 13 269 грн. |
Eleyus MFD085M WH300 | 14 039 грн. |
ELEYUS MFD085M WH300 MFD085MWH300 | 14 039 грн. |
Морозильна камера ELEYUS MFD085M WH300 | 14 039 грн. |
Модификації ELEYUS MFD 085M WH300
Ціни на ELEYUS MFD 085M WH300 |
---|---|---|---|---|
ELEYUS MFD 085M WH200 200 л | від 8 229 грн. | 6 пропозицій | ||
ELEYUS MFD 085M WH250 250 л | від 10 894 грн. | 3 пропозиції | ||
ELEYUS MFD 085M WH300 300 л | від 11 865 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →