Морозильний лар Grifon GRML-380M 362 л
Фото 20 |
Grifon GRML-380M |
|
Як правильно зберігати продукти у морозильній камері?Що можна і не можна зберігати в морозилці, як пакувати та зонувати, які температури задавати
Як вибрати морозильну камеруРекомендації щодо підбору морозильної шафи для тривалого зберігання продуктів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Grifon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Grifon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Grifon GRML-380M 362 л
Морозильна скриня Grifon GRML-380M | 12 960 грн. |
Морозильна скиня Grifon grml-380m | 13 863 грн. |
Морозильный ларь Grifon GRML-380M | 12 650 грн. |
Морозильна скриня Grifon GRML-380M | 15 718 грн. |
Модификації Grifon GRML-380M
Ціни на Grifon GRML-380M |
---|---|---|---|---|
Grifon GRML-150M 145 л | від 6 600 грн. | 6 пропозицій | ||
Grifon GRML-200M 200 л | від 7 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Grifon GRML-250M 251 л | від 8 900 грн. | 4 пропозиції | ||
Grifon GRML-300M 290 л | від 9 700 грн. | 4 пропозиції | ||
Grifon GRML-380M 362 л | від 12 650 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →