Струни Elixir Electric Optiweb Light 10-46 (19052)
Elixir Electric Optiweb Light 10-46 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elixir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elixir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elixir Electric Optiweb Light 10-46
Струни для електрогітари Elixir 19052 Optiweb Nickel Plated Steel Light 10 | 688 грн. |
Струни Elixir 19052 OPTIWEB 10-46 Light | 781 грн. |
Струни для електрогітари Elixir 19052 Optiweb Nickel Plated Steel Light 10 | 499 грн. |
Струни для електрогітари Elixir EL OW L (10/46) | 712 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →