Струни Elixir Electric Optiweb Super Light 9-42
Elixir Electric Optiweb Super Light 9-42 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Elixir 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Elixir.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Elixir Electric Optiweb Super Light 9-42
Струни для електрогітари Elixir 19002 Optiweb Nickel Plated Steel Super Li | 688 грн. |
Струни Elixir 19002 OPTIWEB 9-42 Super Light | 781 грн. |
Струни для електрогітари Elixir 19002 Optiweb Nickel Plated Steel Super Li | 499 грн. |
Струни для електрогітари Elixir EL OW SL (9/42) | 712 грн. |
Струни для електрогітари Elixir 19002 Optiweb Nickel Plated Steel Super Li | 708 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →