Розетка ELM 41-0005 білий
ELM 41-0005 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM 41-0005 білий
Розетка ELM одинарна OD-10 2K накладана без заземлення біла 41-0005 | 48 грн. |
Розетка одинарная накладная ELM 41-0005 41-0005 | 46 грн. |
Розетка ELM без заземлення Біла (41-0005) | 46 грн. |
Розетка накладна одинарна ELM OD-10 2к. (41-0005) | 46 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →