Розетка ELM 41-0034 білий
ELM 41-0034 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM 41-0034 білий
Розетка ELM подвійна OD-20E 2K накладна з заземленням біла 41-0034 | 75 грн. |
Розетка двойная накладная с заземлением ELM 41-0034 | 79 грн. |
Розетка подвійна ELM із заземленням Біла (41-0034) | 79 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →