Настільна лампа ELM Krokus-7 (27-0000)
Фото 5 |
ELM Krokus-7 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELM Krokus-7
Усі ціни 10 →Настольная лампа ELM Krokus-7W 4000K (27-0000) 27-0000 | 558 грн. |
Настільна лампа ELM Krokus- 7W 4000K (27-0000) 27-0000 | 498 грн. |
ELM Krokus 7 W IP20 4000 K (27-0000) 27-0000 | 599 грн. |
ELM Настільна лампа ELM Krokus- 7W 4000K (27-0000) 27-0000 | 498 грн. |
Настольная светодиодная лампа ELM KROKUS 7W IP20 4000K (27-0000) 27-0000 | 674 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →