Конвектор Emby CHT-1000 1 кВт
Фото 7 |
Emby CHT-1000 0.5 кВт1 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Emby 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Emby.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Emby CHT-1000 1 кВт
Усі ціни 13 →Обогреватель керамический Emby CHT-1000 (123700) | 3 905 грн. |
Обогреватель Emby снт-1000 (p1000w20) | 4 059 грн. |
Конвектор Emby CHT-1000 білий | 3 799 грн. |
Керамічний обігрівач EMBY СНТ-1000 1000 Вт White | 4 154 грн. |
Emby CHT-1000 | 4 155 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Emby CHT-1000
Ціни на Emby CHT-1000 |
---|---|---|---|---|
Emby CHT-500 0.5 кВт | від 2 194 грн. | 19 пропозицій | ||
Emby CHT-1000 1 кВт | від 3 799 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →