Конвектор Teploceramic TCM-RA 1000 1 кВт
Відео 3Фото 6 |
Teploceramic TCM-RA 1000 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teploceramic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teploceramic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teploceramic TCM-RA 1000 1 кВт
Усі ціни 259 →Керамічна панель Teploceramic TCM-RA1000-12073 | 5 299 грн. |
Керамічна електронагрівальна панель Teploceramic TCM-RA 1000 (12973) з тер | 5 299 грн. |
Teploceramic Teploceramic TCM-RA1000-12073 | 5 299 грн. |
Teploceramic TCM RA 1000 бежевый | 5 299 грн. |
TEPLOCERAMIC TCM-RA 1000 (12073) | 5 300 грн. |
ще 20 пропозицій
1 1 0 3 |
Тонкий Площа обігрівача не вся прогрівається, температура в кімнаті та на обігрівачі не збігається на 7 градусів щойно купив(ла) Teploceramic TCM-RA 1000 рекомендую не купувати |
Працює чудово, у квартирі тепло, повітря не сушити. Цій моделі тільки бракує таймера вмикання по годинах, але не передбачено. Тонкий, стильний, зручне керування, швидко прогрівається та обігріває кімнату. Ні Vovka Matviyishyn: користуюся Teploceramic TCM-RA 1000 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Вдала модель на стіну для помірного прогріву невеликої кімнати поки що не ввімкнули центральне опалення. Не сподівайтеся, що будь-який обігрівач на 500 Вт обігріє повністю холодне приміщення у сильний мороз. Якісно зроблено, приємно виглядає і на стіні не займає зайвого місця. Працює безшумно та не сушить повітря, на відміну від тепловентилятора. Невисока ефективність тільки для невеликих приміщень. |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Teploceramic TCM-RA 1000
Ціни на Teploceramic TCM-RA 1000 |
---|---|---|---|---|
Teploceramic TCM-RA 500 0.5 кВт | від 2 189 грн. | 101 пропозиція | ||
Teploceramic TCM-RA 550 0.55 кВт | від 2 998 грн. | 23 пропозиції | ||
Teploceramic TCM-RA 750 0.75 кВт | від 2 900 грн. | 292 пропозиції | ||
Teploceramic TCM-RA 1000 1 кВт | від 3 607 грн. | 265 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →