Матрац EMM City Bronx 180x190
Фото 3 | від 2 518 до 3 694 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня (3) Навантаження:до 120 кг Висота:4 см |
Модифікації EMM City Bronx 16
Характеристики
EMM City Bronx 180x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM City Bronx 180x190
Сортувати
Топпер ЕММ City Bronx 180х190 + наматрасник в подарок | 3 358 грн. |
Міні-матрац скручений CITY Bronx 180x190 | 2 519 грн. |
Ортопедичний матрац City мини-матрас Bronx 180x190 | 2 518 грн. |
Футон City Bronx 180х190 см (3502341801904) | 2 518 грн. |
Мініматрац City BRONX, 180х190 | 3 694 грн. |
Матрац топер ортопедичний CITY BRONX 180x190 см | 3 358 грн. |
Закрити
Рекомендуємо