Матрац EMM City Brooklyn 120x200
Відео 1Фото 3 | від 3 953 до 4 352 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:5 см |
Модифікації EMM City Brooklyn 16
Характеристики
EMM City Brooklyn 120x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM City Brooklyn 120x200
Сортувати
Топпер ЕММ City Brooklyn 120х200 + наматрасник в подарок | 3 954 грн. |
Ортопедичний матрац City мини-матрас Brooklyn 120x200 | 3 956 грн. |
Міні-матрац скручений CITY Brooklyn 120x200 | 3 956 грн. |
Футон Sleep&Fly City Brooklyn 120х200 см (3502321202004) | 3 953 грн. |
Мініматрац City BROOKLYN, 120х200 | 4 352 грн. |
Матрац топер ортопедичний CITY BROOKLYN 120x200 см | 3 956 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо