Матрац EMM City Brooklyn 80x190
Відео 1Фото 3 | від 2 691 до 2 962 грн. Порівняти ціни 6 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:5 см |
Модифікації EMM City Brooklyn 16
Характеристики
EMM City Brooklyn 80x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM City Brooklyn 80x190
Сортувати
Топпер ЕММ City Brooklyn 80х190 + наматрасник в подарок | 2 692 грн. |
Ортопедичний матрац City мини-матрас Brooklyn 80x190 | 2 693 грн. |
Міні-матрац скручений CITY Brooklyn 80x190 | 2 693 грн. |
Футон Sleep&Fly City Brooklyn 80х190 см (3502320801901) | 2 691 грн. |
Мініматрац City BROOKLYN, 80х190 | 2 962 грн. |
Матрац топер ортопедичний CITY BROOKLYN 80x190 см | 2 693 грн. |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо