Матрац EMM City Queens 90x190
Фото 3 | від 1 661 до 1 829 грн. Порівняти ціни 5 →Тип:безпружинний Жорсткість:середня / висока (3/5), двобічний Навантаження:до 120 кг Висота:4 см |
Модифікації EMM City Queens 16
Характеристики
EMM City Queens 90x190 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM City Queens 90x190
Сортувати
Топпер ЕММ City Queens 90х190 + наматрасник в подарок | 1 662 грн. |
Міні-матрац скручений CITY Queens 90x190 | 1 663 грн. |
Футон City Queens 90х190 см (3502330901905) | 1 661 грн. |
Мініматрац City QUEENS, 90х190 | 1 829 грн. |
Матрац топер ортопедичний CITY QUEENS 90x190 см | 1 663 грн. |
Закрити
Рекомендуємо