Матрац EMM Denim Dandy 180x200
Фото 4 | від 7 650 до 9 062 грн. Порівняти ціни 9 →Тип:пружинний (незалежний) Пружини:Pocket Spring (~ 256 пружин/м²) Жорсткість:вище за середню (4) Навантаження:до 130 кг Висота:20 см |
Модифікації EMM Denim Dandy 16
Характеристики
EMM Denim Dandy 180x200 |
|
Як правильно доглядати ортопедичний матрацПравила та рекомендації, які допоможуть подовжити термін служби матраца та зберегти його ортопедичні властивості
Як вибрати матрац: важливі характеристики та корисні порадиРекомендації щодо вибору ортопедичного матраца, щоб не тільки не нашкодити своєму здоров'ю та сну, а й покращити їх
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EMM 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EMM.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити EMM Denim Dandy 180x200
Сортувати
Матрас ЕММ Denim Dandy 180х200 + наматрасник в подарок | 8 237 грн. |
Ортопедичний матрац Denim Dandy 180x200 | 8 237 грн. |
Матрац DANDY ортопедичний двосторонній пружинний зима-літо 180х200 | 7 650 грн. |
Матрац Denim Dandy 180х200 см (2045541802001) | 8 235 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 EMM Denim DANDY | 8 198 грн. |
Матрац ортопедичний 180х200 EMM Denim DANDY | 8 188 грн. |
Ортопедичний матрац Denim DANDY, 180х200 | 9 062 грн. |
Матрац ортопедичний Denim DANDY 180x200 см | 8 238 грн. |
Матрац ЕММ ортопедичний Denim DANDY 200x180 см | 8 241 грн. |
Закрити
Рекомендуємо